DLP11SN201HL2L
DigiKey raktári szám
490-5146-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5146-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5146-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLP11SN201HL2L
Leírás
CMC 110MA 2LN 200 OHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 200 Ohms @ 100 MHz 110mA DCR 3,88ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DLP11SN201HL2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
3,88ohm
Gyártó
Murata Electronics
Névleges DC feszültség
5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,049" H. x 0,039" Sz. (1,25mm x 1,00mm)
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,036" (0,92mm)
Vonalak száma
2
Tokozás
0504 (1210 metrikus), 4 kivezetéses
Impedancia / frekvencia
200 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
110mA