DLP11SN161SL2L elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Murata Electronics
Raktáron: 151 685
Adatlap
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 160 Ohms @ 100 MHz 120mA DCR 3,38ohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DLP11SN161SL2L
DigiKey raktári szám
490-5145-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5145-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLP11SN161SL2L
Leírás
CMC 120MA 2LN 160 OHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
DLP11SN161SL2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
3,38ohm
Gyártó
Murata Electronics
Névleges DC feszültség
5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,049" H. x 0,039" Sz. (1,25mm x 1,00mm)
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,036" (0,92mm)
Vonalak száma
2
Tokozás
0504 (1210 metrikus), 4 kivezetéses
Impedancia / frekvencia
160 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
120mA