DLP0NSN900HL2L elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Murata Electronics
Raktáron: 151 685
Adatlap
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 3,75ohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DLP0NSN900HL2L
DigiKey raktári szám
490-5151-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLP0NSN900HL2L
Leírás
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
DLP0NSN900HL2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
3,75ohm
Gyártó
Murata Electronics
Névleges DC feszültség
5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,033" H. x 0,026" Sz. (0,85mm x 0,65mm)
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,020" (0,50mm)
Vonalak száma
2
Tokozás
0302 (0806 metrikus), 4 kivezetéses
Impedancia / frekvencia
90 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
100mA