DLM11CN201HH2L
DigiKey raktári szám
490-DLM11CN201HH2LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DLM11CN201HH2LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DLM11CN201HH2LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLM11CN201HH2L
Leírás
CMC 80MA 1LN 200 OHM 0504
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 200 Ohms @ 100 MHz 60mA DCR 3,8ohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
3,8ohm
Gyártó
Murata Electronics
Névleges DC feszültség
5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,049" H. x 0,039" Sz. (1,25mm x 1,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,024" (0,60mm)
Impedancia / frekvencia
200 Ohms @ 100 MHz
Tokozás
0504 (1210 metrikus), 4 kivezetéses
Névleges áram (max.)
60mA