DLM11CN201HH2L | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | DLM11CN201HH2L |
Leírás | CMC 80MA 1LN 200 OHM 0504 |
Gyártói standard átfutási idő | 19 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 200 Ohms @ 100 MHz 60mA DCR 3,8ohm |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 3,8ohm |
Gyártó Murata Electronics | Névleges DC feszültség 5V |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Minősítések AEC-Q200 |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szűrő típusa Jelvezeték | Méretek 0,049" H. x 0,039" Sz. (1,25mm x 1,00mm) |
Vonalak száma 2 | Max. magasság 0,024" (0,60mm) |
Impedancia / frekvencia 200 Ohms @ 100 MHz | Tokozás 0504 (1210 metrikus), 4 kivezetéses |
Névleges áram (max.) 60mA |