DLM0NSB280HY2D
DigiKey raktári szám
490-DLM0NSB280HY2DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DLM0NSB280HY2DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DLM0NSB280HY2DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLM0NSB280HY2D
Leírás
CMC 130MA 2LN 28 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 28 Ohms @ 100 MHz 130mA DCR 2.375ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DLM0NSB280HY2D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
130mA
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
2.375ohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,033" H. x 0,026" Sz. (0,85mm x 0,65mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,020" (0,50mm)
Impedancia / frekvencia
28 Ohms @ 100 MHz