DK1E3EA152M86RBH01
DigiKey raktári szám
490-16265-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-16265-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-16265-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DK1E3EA152M86RBH01
Leírás
CAP CER 1500PF 300V NONSTND SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1500 pF ±20% 300VAC Kerámia kondenzátor E Nem standard SMD
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DK1E3EA152M86RBH01 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
X1, Y1
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Nem standard SMD
Kapacitás
Méretek
0,315" H. x 0,236" Sz. (8,00mm x 6,00mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,098" (2,50mm)