DFE32CAHR47MR0L
DigiKey raktári szám
490-DFE32CAHR47MR0LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DFE32CAHR47MR0LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DFE32CAHR47MR0LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DFE32CAHR47MR0L
Leírás
FIXED IND 0.47UH 5.9A 14 MOHM
Részletes leírás
0.47 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 5.9 A 14mohm max. 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
DFE32CAHR47MR0L modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
14mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
huzaltekercselésű
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Telítési áram
8,7A