DFE32CAH2R2MR0L
DigiKey raktári szám
490-DFE32CAH2R2MR0LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DFE32CAH2R2MR0LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DFE32CAH2R2MR0LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DFE32CAH2R2MR0L
Leírás
FIXED IND 2.2UH 2.9A 43 MOHM SMD
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 2.9 A 43mohm max. 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
DFE32CAH2R2MR0L modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
43mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
huzaltekercselésű
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Telítési áram
4A