DFE322520FD-4R7M=P2
DigiKey raktári szám
490-18407-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18407-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18407-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DFE322520FD-4R7M=P2
Leírás
FIXED IND 4.7UH 2A 98 MOHM SMD
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 2 A 98mohm max. 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
DFE322520FD-4R7M=P2 modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
98mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Telítési áram
3,4A