DFE322520FD-2R2M=P2
DigiKey raktári szám
490-18405-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18405-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18405-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DFE322520FD-2R2M=P2
Leírás
FIXED IND 2.2UH 2.9A 46 MOHM SMD
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 2.9 A 46mohm max. 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
DFE322520FD-2R2M=P2 modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
46mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Telítési áram
5A