DFE322512F-3R3M=P2
DigiKey raktári szám
490-DFE322512F-3R3M=P2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DFE322512F-3R3M=P2CT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DFE322512F-3R3M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DFE322512F-3R3M=P2
Leírás
FIXED IND 3.3UH 2A 108 MOHM SMD
Részletes leírás
3.3 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 2 A 108mohm max. 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
DFE322512F-3R3M=P2 modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
108mohm max.
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Névleges áram (Amper)
Alap típusszám
Telítési áram
2,6A