DFE322512F-1R0M=P2
DigiKey raktári szám
490-DFE322512F-1R0M=P2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DFE322512F-1R0M=P2CT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DFE322512F-1R0M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DFE322512F-1R0M=P2
Leírás
FIXED IND 1UH 3.8A 32 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 3.8 A 32mohm max. 1210 (3225 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DFE322512F-1R0M=P2 modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
32mohm max.
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
1 MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Mag anyaga
Gyártói tokozás
1210
Induktivitás
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Névleges áram (Amper)
Alap típusszám
Telítési áram
4,8A