DFE2MCAHR47MJ0L
DigiKey raktári szám
490-18401-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18401-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18401-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DFE2MCAHR47MJ0L
Leírás
FIXED IND 470NH 3.5A 33 MOHM SMD
Részletes leírás
470 nH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 3.5 A 33mohm max. 0806 (2016 metrikus)
Egyenáramú ellenállás (DCR)
33mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
3,6A