DFE2HCAHR47MJ0L
DigiKey raktári szám
490-18393-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18393-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18393-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DFE2HCAHR47MJ0L
Leírás
FIXED IND 470NH 4.5A 25 MOHM SMD
Részletes leírás
470 nH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 4.5 A 25mohm max. 1008 (2520 metrikus)
EDA / CAD modellek
DFE2HCAHR47MJ0L modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
25mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
5,1A