DFE2HCAH1R0MJ0L
DigiKey raktári szám
490-18389-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18389-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18389-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DFE2HCAH1R0MJ0L
Leírás
FIXED IND 1UH 3A 50 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 3 A 50mohm max. 1008 (2520 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DFE2HCAH1R0MJ0L modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
50mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
1008 (2520 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
1008
Tűrés
±20%
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
3,4A