DFE2HCAH1R0MJ0L | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | DFE2HCAH1R0MJ0L |
Leírás | FIXED IND 1UH 3A 50 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 3 A 50mohm max. 1008 (2520 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | DFE2HCAH1R0MJ0L modellek |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 50mohm max. |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 150°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 1 MHz |
Típus Ferritmagos, huzaltekercselésű | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás 1008 (2520 metrikus) |
Induktivitás | Gyártói tokozás 1008 |
Tűrés ±20% | Méretek 0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,047" (1,20mm) |
Telítési áram 3,4A | Alap típusszám |