DFE201612PD-2R2M=P2
DigiKey raktári szám
490-18072-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18072-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18072-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DFE201612PD-2R2M=P2
Leírás
FIXED IND 2.2UH 1.2A 172 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.2 A 172mohm max. 0806 (2016 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DFE201612PD-2R2M=P2 modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
172mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0806 (2016 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
806
Tűrés
±20%
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
1,7A