CSTNE16M0VH3C000R0
DigiKey raktári szám
490-17951-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-17951-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-17951-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSTNE16M0VH3C000R0
Leírás
CERAMIC RES 16.0000MHZ 15PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz kerámia Rezonátor Beépített kondenzátor 15 pF ±0,13% 40 Ohms -40°C ~ 125°C Felületszerelt
EDA / CAD modellek
CSTNE16M0VH3C000R0 modellek
Kapacitás
15 pF
Sorozat
Impedancia
40 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Frekvencia
16 MHz
Méretek
0,126" H. x 0,051" Sz. (3,20mm x 1,30mm)
Frekvenciastabilitás
±0,13%
Magasság
0,039" (1,00mm)
Frekvenciatűrés
±0,07%