CSTNE12M0G55Z000R0
DigiKey raktári szám
490-17945-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-17945-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-17945-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSTNE12M0G55Z000R0
Leírás
CERAMIC RES 12.0000MHZ 33PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz kerámia Rezonátor Beépített kondenzátor 33 pF ±0,2% 30 Ohms -40°C ~ 125°C Felületszerelt
EDA / CAD modellek
CSTNE12M0G55Z000R0 modellek
Kapacitás
33 pF
Sorozat
Impedancia
30 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Frekvencia
12 MHz
Méretek
0,126" H. x 0,051" Sz. (3,20mm x 1,30mm)
Frekvenciastabilitás
±0,2%
Magasság
0,032" (0,80mm)
Frekvenciatűrés
±0,5%