CSTNE10M0G55A000R0
DigiKey raktári szám
490-17939-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-17939-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-17939-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSTNE10M0G55A000R0
Leírás
CERAMIC RES 10.0000MHZ 33PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 MHz kerámia Rezonátor Beépített kondenzátor 33 pF ±0,2% 40 Ohms -40°C ~ 125°C Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSTNE10M0G55A000R0 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Tulajdonságok
Beépített kondenzátor
Gyártó
Murata Electronics
Kapacitás
33 pF
Sorozat
Impedancia
40 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
kerámia
Tokozás
3-SMD, Nem szabványos
Frekvencia
10 MHz
Méretek
0,126" H. x 0,051" Sz. (3,20mm x 1,30mm)
Frekvenciastabilitás
±0,2%
Magasság
0,032" (0,80mm)
Frekvenciatűrés
±0,5%