BNX025H01B
DigiKey raktári szám
490-7834-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BNX025H01B
Leírás
FILTER LC 10UF SMD
Részletes leírás
LC EMI szűrő 5th Rendelés Aluláteresztő 2 Csatorna C = 10µF 15 A 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
BNX025H01B modellek
Kategória
Áram
15 A
Gyártó
Murata Electronics
Értékek
C = 10µF
Csomagolás
Csík
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges feszültség
25V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Méretek
0,476" H. x 0,358" Sz. (12,10mm x 9,10mm)
Magasság
0,146" (3,70mm)
Csillapítás
35dB / 50kHz ~ 1GHz