BNX012H01
DigiKey raktári szám
490-7830-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BNX012H01
Leírás
FILTER LC TH
Részletes leírás
LC EMI szűrő 5th Rendelés Aluláteresztő 2 Csatorna 15 A Blokk, 4 kivezetéses
EDA / CAD modellek
BNX012H01 modellek
Kategória
Áram
15 A
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Névleges feszültség
50V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Tokozás
Blokk, 4 kivezetéses
Méretek
0,472" H. x 0,433" Sz. (12,00mm x 11,00mm)
Magasság
0,335" (8,50mm)
Csatornák száma
2
Alap típusszám
Csillapítás
40dB / 1MHz ~ 1GHz