BLM31KN102SN1L
DigiKey raktári szám
490-16521-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-16521-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-16521-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM31KN102SN1L
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1206 (3216 metrikus) 2A 75mohm
EDA / CAD modellek
BLM31KN102SN1L modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
2A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
75mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,071" (1,80mm)
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz