BLM21PG331SH1D
DigiKey raktári szám
490-7823-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-7823-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-7823-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM21PG331SH1D
Leírás
FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Részletes leírás
330 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 1,5A 70mohm
EDA / CAD modellek
BLM21PG331SH1D modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
70mohm
Gyártó
Murata Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
330 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
1,5A