BLM21HE802SH1L
DigiKey raktári szám
490-BLM21HE802SH1LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-BLM21HE802SH1LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-BLM21HE802SH1LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM21HE802SH1L
Leírás
FERRITE BEAD 8 KOHM 0805 1LN
Részletes leírás
8 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 650mA 700mohm
EDA / CAD modellek
BLM21HE802SH1L modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
700mohm
Gyártó
Murata Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,057" (1,45mm)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
8 kOhms @ 100 MHz
Tulajdonságok
autóipar
Névleges áram (max.)
650mA