BLM21HE601SH1L | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BLM21HE601SH1L |
Leírás | FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN |
Gyártói standard átfutási idő | 27 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 600 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 2,3A 55mohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | BLM21HE601SH1L modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 55mohm |
Gyártó Murata Electronics | Minősítések AEC-Q200 |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szűrő típusa Jelvezeték | Max. magasság 0,057" (1,45mm) |
Vonalak száma 1 | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm) |
Impedancia / frekvencia 600 Ohms @ 100 MHz | Tulajdonságok autóipar |
Névleges áram (max.) 2,3A |