BLM21BD182SN1D
DigiKey raktári szám
490-1049-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-1049-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-1049-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM21BD182SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0805 1LN
Részletes leírás
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 250mA 500mohm
EDA / CAD modellek
BLM21BD182SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
250mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
500mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
1.8 kOhms @ 100 MHz