BLM21BD102SH1D | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BLM21BD102SH1D |
Leírás | FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN |
Gyártói standard átfutási idő | 27 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 250mA 400mohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | BLM21BD102SH1D modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 400mohm |
Gyártó Murata Electronics | Minősítések AEC-Q200 |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szűrő típusa Jelvezeték | Max. magasság 0,041" (1,05mm) |
Vonalak száma 1 | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm) |
Impedancia / frekvencia 1 kOhms @ 100 MHz | Alap típusszám |
Névleges áram (max.) 250mA |