BLM21AG601SH1D
DigiKey raktári szám
490-11040-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-11040-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-11040-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM21AG601SH1D
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 600mA 210mohm
EDA / CAD modellek
BLM21AG601SH1D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
210mohm
Gyártó
Murata Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges áram (max.)
600mA