BLM21AG601SH1D | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BLM21AG601SH1D |
Leírás | FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN |
Gyártói standard átfutási idő | 27 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 600mA 210mohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | BLM21AG601SH1D modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 210mohm |
Gyártó Murata Electronics | Minősítések AEC-Q200 |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Vonalak száma 1 | Max. magasság 0,041" (1,05mm) |
Impedancia / frekvencia 600 Ohms @ 100 MHz | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm) |
Névleges áram (max.) 600mA | Alap típusszám |