BLM21AG331SH1D
DigiKey raktári szám
490-BLM21AG331SH1DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-BLM21AG331SH1DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-BLM21AG331SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM21AG331SH1D
Leírás
FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Részletes leírás
330 Ohms @ 100 MHz 1 Differenciális mód - egyszeres Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
BLM21AG331SH1D modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Impedancia / frekvencia
330 Ohms @ 100 MHz
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)