BLM18SP601SN1D
DigiKey raktári szám
490-BLM18SP601SN1DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-BLM18SP601SN1DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-BLM18SP601SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM18SP601SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 1,5A 140mohm
EDA / CAD modellek
BLM18SP601SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
1,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
140mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz