BLM18PG331SZ1D | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BLM18PG331SZ1D |
Leírás | FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN |
Gyártói standard átfutási idő | 27 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 330 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 1,2A 150mohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | BLM18PG331SZ1D modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 150mohm |
Gyártó Murata Electronics | Minősítések AEC-Q200 |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0603 (1608 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szűrő típusa Tápvezeték | Max. magasság 0,037" (0,95mm) |
Vonalak száma 1 | Méretek 0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm) |
Impedancia / frekvencia 330 Ohms @ 100 MHz | Tulajdonságok autóipar |
Névleges áram (max.) 1,2A | Alap típusszám |