BLM18PG181SN1D
DigiKey raktári szám
490-5263-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5263-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5263-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM18PG181SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 180 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
180 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 1,5A 90mohm
EDA / CAD modellek
BLM18PG181SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
1,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
90mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
180 Ohms @ 100 MHz