BLM18KN121EH1D
DigiKey raktári szám
490-BLM18KN121EH1DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-BLM18KN121EH1DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-BLM18KN121EH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM18KN121EH1D
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 1,9A 30mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BLM18KN121EH1D modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Névleges áram (max.)
1,9A
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
30mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Szűrő típusa
Tápvezeték
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,030" (0,75mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)