BLM18GG471SN1D
DigiKey raktári szám
490-5981-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5981-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5981-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM18GG471SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 200mA 1,3ohm
EDA / CAD modellek
BLM18GG471SN1D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,3ohm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,035" (0,90mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
470 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
200mA