BLM18EG121SH1D
DigiKey raktári szám
490-17712-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-17712-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-17712-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM18EG121SH1D
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
BLM18EG121SH1D modellek
Kategória
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)