BLM18EG101TH1D
DigiKey raktári szám
490-BLM18EG101TH1DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-BLM18EG101TH1DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-BLM18EG101TH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM18EG101TH1D
Leírás
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
BLM18EG101TH1D modellek
Kategória
Impedancia / frekvencia
100 Ohms @ 100 MHz
Max. magasság
0,026" (0,65mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)