BLM18BD601SH1D
DigiKey raktári szám
490-11030-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-11030-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-11030-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM18BD601SH1D
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 200mA 650mohm
EDA / CAD modellek
BLM18BD601SH1D modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
650mohm
Gyártó
Murata Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
200mA