BLM18AG471WH1D elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Murata Electronics
Raktáron: 62 532
Adatlap
470 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 200mA 200mohm