BLM18AG471WH1D | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BLM18AG471WH1D |
Leírás | FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 470 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 200mA 200mohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | BLM18AG471WH1D modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 200mohm |
Gyártó Murata Electronics | Minősítések AEC-Q200 |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0603 (1608 metrikus) |
Alkatrész státusza Elavult | Rögzítés módja Felületszerelt, Epoxi |
Vonalak száma 1 | Max. magasság 0,037" (0,95mm) |
Impedancia / frekvencia 470 Ohms @ 100 MHz | Méretek 0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm) |
Névleges áram (max.) 200mA | Alap típusszám |