BLM15PD121SN1D
DigiKey raktári szám
490-5203-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5203-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5203-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM15PD121SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 1,3A 90mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BLM15PD121SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
1,3A
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
90mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,039" H. x 0,022" Sz. (1,00mm x 0,55mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz