BLM15HD182SZ1D | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BLM15HD182SZ1D |
Leírás | FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 200mA 2,2ohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | BLM15HD182SZ1D modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 2,2ohm |
Gyártó Murata Electronics | Minősítések AEC-Q200 |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0402 (1005 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szűrő típusa Jelvezeték | Max. magasság 0,022" (0,55mm) |
Vonalak száma 1 | Méretek 0,039" H. x 0,022" Sz. (1,00mm x 0,55mm) |
Impedancia / frekvencia 1.8 kOhms @ 100 MHz | Alap típusszám |
Névleges áram (max.) 200mA |