BLM15HB121SN1D
DigiKey raktári szám
490-4000-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-4000-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-4000-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM15HB121SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 300mA 700mohm
EDA / CAD modellek
BLM15HB121SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
300mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
700mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Méretek
0,039" H. x 0,022" Sz. (1,00mm x 0,55mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz