BLM15EX221SN1D
DigiKey raktári szám
490-16508-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-16508-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-16508-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM15EX221SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
220 Ohms @ 100 MHz 1 táp, Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 1,3A 140mohm
EDA / CAD modellek
BLM15EX221SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
1,3A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
140mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
táp, Jelvezeték
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Méretek
0,039" H. x 0,022" Sz. (1,00mm x 0,55mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz