BLM15AG700SH1D
DigiKey raktári szám
490-7807-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-7807-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-7807-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM15AG700SH1D
Leírás
FERRITE BEAD 70 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
70 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 500mA 150mohm
EDA / CAD modellek
BLM15AG700SH1D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
150mohm
Gyártó
Murata Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Impedancia / frekvencia
70 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,039" H. x 0,022" Sz. (1,00mm x 0,55mm)
Névleges áram (max.)
500mA