BLM03PX330SN1D
DigiKey raktári szám
490-16652-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-16652-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-16652-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM03PX330SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 1,5A 55mohm
EDA / CAD modellek
BLM03PX330SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
1,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
55mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,013" (0,33mm)
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Impedancia / frekvencia
33 Ohms @ 100 MHz