BLM03HG122SN1D
DigiKey raktári szám
490-15008-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-15008-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-15008-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM03HG122SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 1.2 KOHM 0201 1LN
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.2 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 100mA 3,5ohm
EDA / CAD modellek
BLM03HG122SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
100mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
3,5ohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,013" (0,33mm)
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Impedancia / frekvencia
1.2 kOhms @ 100 MHz