BLM03HG102SN1D | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BLM03HG102SN1D |
Leírás | FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 125mA 2,6ohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | BLM03HG102SN1D modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 2,6ohm |
Gyártó Murata Electronics | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Sorozat | Tokozás 0201 (0603 metrikus) |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alkatrész státusza Aktív | Max. magasság 0,013" (0,33mm) |
Vonalak száma 1 | Méretek 0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm) |
Impedancia / frekvencia 1 kOhms @ 100 MHz | Alap típusszám |
Névleges áram (max.) 125mA |